Тваринництво
Головне:
Тваринництво

У Німеччині визначено мінімальний розмір загону для опоросу

У Німеччині визначено мінімальний розмір загону для опоросу

Бундесрат Німеччини доповнив ухвалену в липні постанову про благополуччя тварин і сільськогосподарське тваринництво. Він встановив мінімальну площу, необхідну для загонів для опоросу, – 6,5 м².

Про це пише pig333

Загін для опоросу, в якому підсвинки або свиноматки можуть вільно пересуватися, повинен мати площу не менше 6,5 м2 і дозволяти підсвинкам або свиноматкам безперешкодно розвертатися. Станок для опоросу також має бути сконструйований таким чином, щоб забезпечити достатню свободу пересування в зоні відпочинку для безпечного опоросу і надання медичної допомоги.

Із сьомою поправкою до постанови про благополуччя тварин і сільськогосподарське тваринництво максимальний період, протягом якого пересування свиноматок може бути обмежене, скорочений до п’яти днів (на період за тиждень до очікуваної дати опоросу і до відлучення поросят від матері).

Для утримання свиноматок із поросятами в загоні для опоросу потрібно більше місця, ніж для однієї свиноматки. Попередній досвід використання загонів в інших країнах показав, що мінімальна площа загону в 6,5 м2 є компромісом між економічними міркуваннями і необхідністю забезпечення благополуччя тварин.

Крім того, такі об’єкти, як станок для опоросу, місце для відпочинку поросят, а також годівниці й поїлки повинні бути розташовані раціонально.

Нагадаємо, у Німеччині ліквідують станки для осіменіння свиноматок.