Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Tönnies інвестує в свинокомплекс в Іспанії

Tönnies інвестує в свинокомплекс в Іспанії

Компанія Tönnies (Німеччина), лідер німецького ринку свинини, планує інвестувати 75 млн євро в новий потужний свинокомплекс в іспанській Каламочі, провінція Теруель. Проєкт, який очікує комплексного екологічного дозволу, займе близько чотирьох років.

Про це  пише euromeatnews.

Свинопромисловий комплекс матиме бійню, обробний і переробний цехи, а також офіси, служби персоналу, лабораторію й інші допоміжні будівлі.

Майбутня бійня для свиней у Каламочі буде, як зазначено в базовому проекті, останнього покоління і вийде на кінцеву виробничу потужність в 10 тис. свиней на день в дві зміни.

Крім того, тут буде ультрасучасна установка для різання за допомогою роботів, яка відповідатиме найвищим вимогам безпеки.

Водночас в запланованому інвестиційному просторі планується будівництво сучасного заводу з виробництва продуктів переробки з пакувальними можливостями для виготовлення готових до вживання продуктів зі свинини.

У звіті Tönnies зазначено, що отримані продукти зі свинини реалізовуватимуться в Іспанії і країнах Європейського Союзу. Продаж замороженої свинини також планується для експорту в Азію й інші частини світу на базі наявних міжнародних ринків збуту компанії.

Як повідомлялося, м’ясопереробному заводу Tönnies знову дозволено експорт до Китаю.

Журнали