Тваринництво

Німецькому м’ясопереробному заводу Tönnies знову дозволено експорт до Китаю

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Німецькому м’ясопереробному заводу Tönnies знову дозволено експорт до Китаю

Найбільше в Німеччині м’ясопереробне підприємство в місті Реда-Віденбрюк, що належить компанії Tönnies, отримало дозвіл на поставки до Китаю.

Про це пише Pig Progress.

Близько чотирьох тижнів тому бійня відновила свою роботу після того, як була закрита на місяць через спалах COVID-19 серед персоналу. Тепер китайська влада заявила, що вжиті заходи, які передбачають тестування персоналу кілька разів на тиждень, є достатніми для того, щоб знову дозволити торгівлю.

На заводі в Реда-Віденбрюці зазвичай забивають близько 25 тис. голів свиней на день. Наразі денна продуктивність складає 17 тис. голів, персонал працює в дві зміни. Під час призупинення компанії Tönnies було дозволено експорт із інших заводів у Німеччині.

Закриття заводу в Реда-Віденбрюці привело до відставання в забої свиней на свинокомплексах країни. Щоб задовольнити свинарів, які повинні були довше тримати свиней на фермі, оптимальний діапазон забійної маси був тимчасово збільшений на 7 кг. Зараз він вже повернувся на нормальний рівень – 86-105 кг.

Із забороною експорту до Китаю зіткнулися і в Нідерландах, зокрема забійні підприємства компанії Vion та Van Rooi Meat. Їм досі не дозволено відновити поставки.

В інших країнах Європи також введені обмеження через COVID-19. Так, у серпні була тимчасово закрита бойня Danish Crown у Рінгстеді (Данія), коли 163 працівника отримали позитивний результат тестування на коронавірус. За повідомленнями данських ЗМІ, завод Danish Crown планує відновити роботу 21 серпня.

Спалах COVID-19 зареєстрований і в Бельгії. На забійному заводі компанії Westvlees у  Вестрозебеке захворіло 94 працівники. Повне тимчасове закриття всього об’єкта визнано недоцільним, і, за останніми даними, завод може бути введений в експлуатацію.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями