Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Швидкість росту бройлера впливає на його сприйняття температури в пташнику

Швидкість росту бройлера впливає на його сприйняття температури в пташнику

Кроси бройлерів, які швидко ростуть, споживають більшу кількість корму і тому виробляють більшу кількість тепла. Так, певною мірою залежить від кросу, чи сприймається температура 24 °С як спекотна для птиці до 1,8 кг.

Про це пише журнал «Наше птахівництво».

Птиця, яка швидко росте і споживає високоенергетичний корм, може не втрачати достатньої кількості тепла, що може спричинити тепловий стрес.

Хоча молодняку батьківського стада бройлерів, який не споживає стільки корму, може бути холодно за тих же 24 °С, тому що він може втратити набагато більше тепла, ніж виробляє.

Якщо курча споживає багато корму й швидко росте, температуру в пташнику, як правило, слід знижувати вже протягом першого тижня, на відміну від птиці, яка росте повільно. Це пов’язано з тим, що кроси, які швидко ростуть, виділяють більше тепла, а, отже, їм потрібна нижча температура в пташнику, щоб вони відчували себе комфортно.

На Міжнародному практичному форумі Poultry Farming окремий блок доповідей буде присвячено покращенню параметрів вирощування птиці. Зокрема, йтиметься про підготовку господарства до екстремальних температур, а також про ефективну профілактику стресів у птиці.

Форум відбудеться 24-25 червня у Львові. Детальна програма й умови участі тут.

Журнали