Тваринництво

Птахівники зустрінуться на форумі Poultry Farming 24-25 червня у Львові

Птахівники зустрінуться на форумі Poultry Farming 24-25 червня у Львові

24-25 червня у Львові відбудеться Міжнародний практичний форум Poultry Farming – найбільший захід на птахівничому івент-ринку.

Організаторами заходу виступають журнал «Наше птахівництво» та компанія AGP Group.

Poultry Farming традиційно стане майданчиком для спілкування й дискусій для кращих спеціалістів птахівничої галузі, провідних фахівців і консультантів міжнародного рівня, практиків і науковців. Вони  ділитимуться з учасниками форуму найактуальнішою інформацією і практичними порадами щодо покращення показників вирощування птиці.

Птахівництво продовжує активно розвиватися, попри негативні події, що останніми роками відбуваються у світі. Регулярно здійснюються галузеві дослідження, винаходять ноу-хау, впровадження яких сприяє покращенню продуктивності птиці, підвищенню її збереженості та добробуту, зменшенню собівартості виробництва тощо. Й аудиторія Poultry Farming дізнається про світові події на птахівничому ринку та останні відкриття.

Формат міжнародного практичного форуму передбачає максимальне дотримання всіх правил безпеки і повагу до особистого простору кожного учасника. Саме тому місцем проведення Poultry Farming обрано стадіон «Арена Львів». На цій локації учасники форуму зможуть дотримуватися оптимальної дистанції і максимально безпечно перебувати на заході.

Детальніше про Міжнародний практичний форум Poultry Farming можна дізнатися тут.