Тваринництво

Ще в одній області хочуть створити регіональний молочний кластер

Ще в одній області хочуть створити регіональний молочний кластер

У Рівненській області хочуть створити регіональний молочний кластер. Це стане логічним продовженням реалізації в області проєкту «Сімейні молочні ферми».

Його ініціатором став кластер «Натуральне молоко» за підтримки ТОВ «УкрМілкІнвест», повідомили у Рівненській облдержадміністрації.

Вони надавали селянам фінансову підтримку у придбанні ВРХ та необхідної техніки, облаштуванню приміщення, а також здійснювали технологічний супровід проєкту.

«Торік під час реалізації проєкту в області відкрито 10 сімейних молочних ферм, на яких утримуються 177 корів», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

За її словами, у 2019 році з обласного та державного бюджетів на підтримку ферм виділено понад 150 тис. грн на компенсацію відсоткових ставок за кредитами на власну справу.

«Регіональний кластер об’єднає сімейні ферми та місцеві переробні підприємства, навколо них створюватиметься відповідна інфраструктура та логістика», – розповіла радниця проєкту «Сімейні молочні ферми» Людмила Іващук.

У департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА проаналізують господарства області та визначать ті, які можуть стати пілотними для створення молочного кластеру.

Нагадаємо, про створення молочного кластеру вже заявили у Волинській області.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!