Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Рівненське господарство наростило молочну продуктивність корів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

ТОВ «СГП ім. Воловікова» (Рівненська область) вийшло на 85-95% збереження стада великої рогатої худоби. Залежно від періоду року було й 98%.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів головний ветеринарний лікар господарства Сергій Василець.

«Молочну продуктивність нинішнього року збільшили до 8,5 тонн у середньому за одну лактацію, – додав він. – Якщо коротко, то це завдяки сучасним технологіям утримання, годівлі тварин, заходам профілактики основних захворювань».

У господарстві віддають перевагу безприв’язному утриманню корів. «Основна його перевага – корови отримують моціон. Також це дає можливість установлення копитних ванн, що є ефективною профілактикою хвороб кінцівок, – зауважив він. – Завдяки моціону маємо й кращі показники з відтворення».

На безприв’язі СГП ім. Воловікова в основному утримує дійне стадо – 1,2 тис. голів із наявних 1,6 тис.

Прив’язне утримання також демонструє досить непогані показники, зазначив Сергій Василець, але дещо гірші від основного молочного комплексу.

За його словами, основна порода молочного стада – українська чорно-ряба голштинізована. «Понад 10 років користуємося спермою канадської селекції, яка поліпшує породу. Завдяки цьому вийшли на нинішню продуктивність», – розповів головний ветлікар СГП ім. Воловікова.

Нагадаємо, «Земля Переяславщини» (Київська область) має намір збільшити дійне стадо до 200 голів.

Довідка

СГП ім. Воловікова обробляє понад 6 тис. га землі. Займається рослинництвом і тваринництвом. Утримує 3,2 тис. голів ВРХ.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!