Тваринництво

Ristone Holdings повністю оновить поголів’я свиней

Ristone Holdings повністю оновить поголів’я свиней

Компанія Ristone Holdings повністю оновить поголів’я свиней у рамках проєкту з реконструкції свиноферми на базі підприємства «Дружба-Казначеївка».

Про це повідомили у компанії.

«Ми хочемо збільшити кількість свиноматок і постановочних місць під них, поміняти генетику – завести ефективніше поголів’я, збільшити площі під відгодівлю, – розповів  глава наглядової ради Ristone Holdings Вадим Нестеренко. – Власне звичайна історія: за правилами свинарства, яких мало хто зараз дотримується, потрібно що шість років міняти поголів’я».

За його словами, цей процес дуже дорогий і, крім того, передбачає перерву в роботі ферм щонайменше на півтора року, тому багато хто намагається ці правила ігнорувати, а в підсумку опускають рентабельність свиноферми до критичного рівня.

«Як на мене, сьогодні і є той самий час, коли потрібно зайнятися зміною поголів’я, оскільки в цьому бізнесі все одно йде мінус, отже, є сенс і необхідність зупинитися і оновитися, – пояснив Вадим Нестеренко. – З нашим досвідом і фінансовою стабільністю холдинг може дозволити собі працювати на перспективу».

До того ж, додав він, ситуація в свинарстві розвивається за синусоїдою: кілька років – підйом, потім – такий же спад.

«Ми плануємо вклинитися в цю синусоїду, щоб відразу вийти на стабільний прибуток», – зазначив глава наглядової ради Ristone Holdings.

Керівник «Дружби-Казначеївки» Олександр Кудлай повідомив, що господарство вже розпочало роботу в цьому напрямі. До кінця року воно планує планово позбутися усього поголів’я – свиноматок і тварин на відгодівлі.

Як повідомлялося, KSG Agro оновлює поголів’я свиней за допомогою канадської генетики.