Тваринництво

Проєкт «Сімейні молочні ферми» став учасником IFCN

Проєкт «Сімейні молочні ферми» став учасником IFCN

ТОВ «Укрмілкінвест» – ініціатор проєкту «Сімейні молочні ферми» – долучився до членства у міжнародній організації International Farm Comparison Network (IFCN).

Про це повідомили у проєкті.

Участь у IFCN дасть можливість проєкту «Сімейні молочні ферми» долучитися до спільноти, яка складається майже зі 150 партнерів з різних країн світу; отримати доступ до аналітичної інформації, отриманої від майже 200 ферм із 90 країн.

Також у вітчизняного проєкту буде можливість краще вивчити досвід сімейних молочних ферм з усього світу, щоб адаптувати найефективніші моделі до українських реалій тощо.

На 27 серпня 2021 року учасниками проєкту «Сімейні молочні ферми» вже є 113 фермерських господарств із 10 регіонів України.

Як повідомлялося, проєкт «Сімейні молочні ферми» уклав меморандум про наміри розгорнути молочний кластер у Широківській територіальній громаді Миколаївської області. А в серпні вже надійшла заявка від першого кандидата на відкриття сімейної молочної ферми. Родина з села Явкіне Баштанського району планує побудувати новий сучасний корівник на 20 корів.

Довідка

IFCN займається глобальними дослідженнями молочного ринку по всьому світу, які використовують у своїй діяльності провідні аналітичні агенції.