Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Пробіотики допомагають зменшити кількість соматичних клітин у молоці

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Пробіотики допомагають зменшити кількість соматичних клітин у молоці

Для зниження кількості соматичних клітин в молоці корів застосовують різні зоотехнічні і ветеринарні заходи. Зокрема, один із зоотехнічних прийомів – оптимізація раціонів тварин за допомогою пробіотиків.

До складу пробіотиків входять типові представники нормофлори товстого відділу кишковика тварин – молочнокислі бактерії, біфідобактерії, стрептококи, що відіграють значну роль у захисті кишкової стінки від надмірної колонізації грамнегативною мікрофлорою.

Аби соматичні клітини не несли реальну загрозу якості молока, що виробляється, а отже, і фінансовому становищу господарства, необхідно скрупульозно дотримуватися сучасних технологій виробництва.

Фізіологічною нормою вважається кількість соматичних клітин у молоці від 100 до 500 тис./см3.

Нагадаємо, з молока, в якому є велика кількість соматичних клітин, неможливо виготовити якісні продукти.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!