Тваринництво

«Пан Курчак» побудує надсучасний комбікормовий завод

«Пан Курчак» побудує надсучасний комбікормовий завод

Агропромислова група «Пан Курчак» у 2020 році починає будівництво нового надсучасного комбікормового заводу потужністю 50 тис. тонн готової продукції на рік.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів співзасновник «Пана Курчака» Сергій Горлач.

«Це буде сучасне високотехнологічне виробництво зі зручним розташуванням поблизу наших птахівничих господарств, – зазначив він. – Сьогодні ми проводимо конкурси з підбору технологічного обладнання для заводу. Плануємо до кінця 2020-го – початку 2021 року реалізувати цей проєкт».

Він додав, що компанія бачить точку зростання для себе у нарощенні виробництва й продажів готових кормів.

Сьогодні у структурі агропромгрупи – два комбікормових заводи із сучасним імпортним обладнанням.

За словами Сергія Горлача, компоненти для кормів частково імпортують (вітаміни, мінерали, амінокислоти), інші виробляють самостійно (білкову групу тощо).

«Понад 80% вироблених кормів залишаємо для власних тваринницьких ферм, решту –  реалізуємо, – розповів він. – Також частину корму експортуємо – переважно до Грузії».

Як повідомлялося, «Ґудвеллі Україна» має наміри побудувати ще біогазовий і комбікормовий заводи.

Довідка

У складі агропромгрупи «Пан Курчак» виробництвом і постачанням повнораціонних комбікормів і концентратів для сільгосптварин, птиці й риби займається ТзОВ «Агротехніка». Продукція реалізується під ТМ «Агрокорм».

Компанія має елеваторні потужності загальним об’ємом зберігання близько 100 тис. тонн. Сушильні комплекси працюють на газі та дерев’яній щепі.

У структурі «Агротехніки» також є завод із перероблення олійних культур. У компанії самостійно вирощують сою, виробляють соєвий жом, олію, переробляють ріпак.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!