Тваринництво

«Ґудвеллі Україна» має наміри побудувати ще біогазовий і комбікормовий заводи

Компанія «Ґудвеллі Україна» в короткостроковій перспективі хоче побудувати ще один комбікормовий завод.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповіла директорка з питань розвитку та комунікацій «Ґудвеллі Україна» Любов Богачевська-Єнсен.

Нині компанія має комбікормовий завод потужністю 2 тис. тонн кормів на тиждень.

«Ми бачимо, що можемо в Україні зростати й надалі, – зазначила Любов Богачевська-Єнсен. – Також у планах будівництво другого біогазового заводу в Галицькому районі Івано-Франківської області, де маємо чотири свинокомплекси. Там є достатньо сировини, щоб новий завод був рентабельним».

Перший біогазовий завод компанія збудувала у Калуському районі Івано-Франківської області, де розташовані три свинокомплекси, які забезпечують його сировиною.

Взагалі розвиваємося раціонально: досягли певної кількості поголів’я — побудували біогазовий завод, щоб мати змогу переробляти добрива. І таким раціональним принципом керуємося у всьому, зокрема в нарощуванні стада.

«Ґудвеллі Україна» поки що реалізуємо свиней тільки живою вагою. Хоча, за словами Любові Богачевської-Єнсен, має намір виробляти в Україні і кінцевий продукт – м’ясні вироби.

Як повідомлялося, «Ґудвеллі Україна» має ферми з експериментальними боксами для свиноматок – у 1,5-2 рази більші за звичайні.

Довідка

«Ґудвеллі Україна» має сім свинокомплексів загальною кількістю 183 тис. свиней у Івано-Франківській і Львівській областях та один корівник в Івано-Франківській області. Має в обробітку 19,5 тис. га землі. Вирощує зернові культури для годівлі тварин, і на 35% забезпечує себе сировиною для виготовлення кормів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!