Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Найбільше м'ясопереробне підприємство Німеччини уражене COVID-19

Найбільше м'ясопереробне підприємство Німеччини уражене COVID-19

Найбільший німецький виробник і переробник м’яса – компанія Tönnies опинився у стресовій ситуації після того, як 400 працівників його забійного підрозділу в місті Реда-Віденбрюк були визнані носіями COVID-19.

Про це пише euromeatnews.

Керівництво компанії вирішило тимчасово закрити переробний завод у відповідь на зростання кількості позитивних тестів у місті Реда.

Протягом багатьох тижнів за допомогою концепції ранньої гігієни і численних захисних заходів компанії вдавалося захистити працівників від коронавірусу. Місцева влада і кризова група з питань пандемії Tönnies спільно працюють над пошуком осередку вірусу і вживають заходів проти його поширення. Як довго підрозділ буде закритий, вирішуватиме влада.

На 19 червня кількість інфікованих співробітників Tönnies зросла до 657, за повідомленнями джерел усередині компанії та місцевим ЗМІ. Наразі це найбільше порушення в галузі безпеки та гігієни, зареєстровано в ЄС.

Німеччина, Іспанія й Італія повідомили про найбільше випадків COVID-19 серед працівників м’ясної промисловості в Європі. Поки в ЄС не було суттєвих перебоїв у ланцюзі поставок м’яса. Проте закриття найбільшого свинокомплексу Німеччини може вплинути і на ринок Європи, і на зовнішні ринки.

Як повідомлялося, на Володимир-Волинській птахофабриці за час епідемії зареєстровано понад 50 хворих на COVID-19.