Тваринництво

На що звертати увагу при встановленні вентиляційного обладнання в пташнику

На що звертати увагу при встановленні вентиляційного обладнання в пташнику

У процесі вирощування птиці параметри мікроклімату та якісна вентиляція у пташнику стоять на першому місці. За поганої вентиляції й неналежних умов утримування птиці не можна отримати гарної продуктивності птиці.

Гарна вентиляція – насамперед правильно обрахована, з особливостями й найдрібнішими нюансами. А ще – правильно встановлене вентиляційне обладнання, відповідно до прорахованої схеми. Якщо робити все на око, бажаного результату не отримати. Для розрахунку руху повітря треба дуже точні дані.

У встановленні вентиляційного обладнання слід ураховувати дуже багато параметрів: наприклад, правильну термоізоляцію пташника. Найчастіше помилок у встановленні вентиляційного обладнання припускаються саме через незнання правильних формул розрахунку.

Щоб у пташнику правильно встановити витяжку, треба врахувати те, в якому місці розташовано пташник; знати, яка система охолодження підходить для конкретного господарства і як правильно її встановити.

Так, в Україні є зони, де не підходить охолодження під високим тиском – вентиляція з такою системою там не працюватиме. Є, навпаки, місця, де не підходить система охолодження Pad Cooling. Усе це треба враховувати в розрахунках вентиляційних систем.

Як повідомлялося, правильна конструкція пташника вбереже птицю від теплового стресу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!