Тваринництво

На Хмельниччині з'явилася ще одна сімейна молочна ферма

На Хмельниччині з'явилася ще одна сімейна молочна ферма

У селі Довжки Славутського району Хмельницької області відкрилася сімейна молочна ферма «Молочар».

Це сталося у межах проєкту «Створення сімейних молочних ферм», який реалізує кластер «Натуральне молоко» за підтримки ТОВ «УкрМілкІнвест», повідомили у Хмельницькій облдержадміністрації.

У фермерському господарстві подружжя Нікітчуків наразі нараховується 10 корів та 8 телят. Вони мають в обробітку 5 га орендованої землі.

Для сімейної молочної ферми було реконструйовано корівник, придбано сучасне обладнання. Ферма оснащена автоматичною системою напування корів, системою автоматизованого доїння, має якісне освітлення, гумові килимки для комфорту тварин. Наявне лабораторне обладнання дозволить досягти на фермі якості молока щонайменше першого ґатунку.

У межах проєкту «УкрМілкІнвест» доплачує майже 1 грн/л за молоко до середньої в регіоні ціни за умови дотримання сімейною фермою параметрів якості молока.

У планах родини Нікітчуків – розширити господарство до 30 корів та придбати техніку для оброблення сільськогосподарських угідь.

Нагадаємо, в межах проєкту «Створення сімейних молочних ферм» нещодавно почали працювати ферми на Волині та Тернопільщині.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!