Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Маркування курятини МХП як вирощеної без гормонів росту не вплинуло на обсяги її продажів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Агрохолдинг МХП із серпня 2019 року додає на паки з курятиною напис «без гормонів росту».

Як повідомила AgroTimes директорка департаменту маркетингу МХП Марина Сергієнко, таке маркування не вплинуло ані на ціну м’яса, ані на обсяги його продажів.

«Це маркування має на меті інформування споживачів про особливості вирощування птиці. Тому це більше інформаційна ціль», – зазначила вона.

За словами Марини Сергієнко, МХП не змінювала технологію вирощування птиці, тому що гормони росту ніколи не застосовувалися.

«Наша птиця росте швидко, це обумовлено особливостями породи, а також збалансованою системою харчування, – пояснила вона. – Ми самостійно вирощуємо всі культури для майбутніх кормів та самостійно розробляємо їхню рецептуру. Це дає змогу повністю контролювати процес годування птиці на кожному етапі її росту».

Маркування «У процесі вирощування птиці гормони росту не використовувалися» здійснюється під відповідальність виробника. З боку держави моніторингом гормонів росту у м’ясі птиці займається Держпродспоживслужба, яка керується Планом державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у м’ясі курей на рік, додали в компанії.

Нагадаємо, з початку 2020 року дві птахофабрики МХП приєднуються до постійного моніторингу залишків інгібіторів і токсинів у кормах, воді, кінцевій продукції та продуктах життєдіяльності птиці протягом всього циклу її вирощування.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!