Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Лікування діареї у ВРХ розпочинають з усунення причин хвороби

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Для лікування діареї у великої рогатої худоби на фермі передусім необхідно усунути причини хвороби.

Так, на молочних комплексах насамперед глибокотільних корів і тих, що розтелилися, забезпечують доброякісним сіном і коренеплодами. З їхнього раціону перед отеленням, у період отелення та після нього забирають корми, невластиві для цього фізіологічного стану: силос, жом та інші.

Для новонароджених телят створюють оптимальні умови випоювання молозива, догляду й утримання.

Раціональне використання антибіотиків для лікування діареї в телят усуває клінічні ознаки й причину захворювання, але з патогенною мікрофлорою знищується й позитивна, яка допомагає перетравлювати корм.

Окрім того, якщо діарея – вірусного та паразитарного походження, антибіотик буде безсилий. У лікуванні потрібно враховувати чутливість збудника бактеріального захворювання до антибактеріальних препаратів. Безсистемне застосування антибіотиків призводить до виникнення антибіотикорезистентності у збудників.

Нагадаємо, масові діареї в молодняку ВРХ зазвичай реєструють навесні.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!