Тваринництво
Головне:
Тваринництво

KSG Agro на 50% збільшив виробництво комбікормів завдяки новій зернодробарці

Агрохолдинг KSG Agro придбав і запустив в експлуатацію на комбікормовому заводі в селі Нива Трудова (Апостолівський район Дніпропетровської області) нову дискову зернову дробарку SKIOLD (Данія).

Це дозволило на 50% збільшити добове виробництво комбікормів, повідомили у компанії.

Обсяг інвестицій у дробарку склав 1,2 млн грн.

«У процесі виробництва комбікормів подрібнення зернових – найбільш енергоємний процес. Донедавна агровиробники користувалися енерговитратними та незручними у використанні молотковими дробарками, – зазначив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – Але ситуація змінилася: новітні інновації лягли в основу виробництва нової дробарки – SKIOLD для розмелювання зернових та інших культур. Її використання дозволило нам досягти оптимальної структури кормів, а також високої продуктивності за низького споживання енергії».

Він додав, що дробарка безшумна, а її компактні розміри дозволили оптимально вписати обладнання в наявне виробництво – комбікормовий завод.

Фахівці агрохолдингу відчули переваги використання нової дробарки. Серед них – швидке та зручне регулювання процесу помелу зерна, підвищення продуктивності помелу практично вдвічі – з 6-7 тонн/год до 10-12 тонн/год, зниження енерговитрат з 69 500 ​​кВт до 62 400 кВт за зростання добового виробництва комбікормів з 60-80 тонн до 100-120 тонн.

KSG Agro і надалі планує оновлювати обладнання комбікормового заводу, підвищуючи його продуктивність за одночасного скорочення енерговитрат.

Як повідомлялося, KSG Agro цього року побудує відгодівельний цех і маточник свинокомплексу.