Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

KSG Agro збільшив середньодобовий приріст свиней на 10%

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
KSG Agro збільшив середньодобовий приріст свиней на 10%

Агрохолдинг KSG Agro за підсумками 2019 року збільшив середньодобовий приріст свиней на 10%.

Про це повідомила в компанії.

Так, на свинокомплексі KSG Agro у селі Нива Трудова (Дніпропетровська область) на кінець 2019 року добовий приріст свиней по групі дорощування зріс до 520 г проти 470 г, що був на початку року.

По групі відгодівлі приріст збільшився з 880 г на початку 2019 року до 1000 г.

Якісне поліпшення поголів’я свиней є важливим пріоритетом роботи холдингу, зазначив голова ради директорів Сергій Касьянов.

«Ми вирощуємо свиней найкращої в світі данської генетики. Тому ми купували Danbred і продовжували покращувати генетичні дані нашого поголів’я, дотримуючись усіх технологічних вимог у селекційній роботі, – сказав він. – На свинокомплексі намагаємося отримати достатню кількість племінного високоефективного поголів’я, яке буде доступно й іншим українським виробникам».

Як повідомлялося, у 2019 році KSG Agro збільшив обсяг продажів свинини до 100,1 тис. тонн.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!