Тваринництво
Головне:
Тваринництво

KSG Agro у 2019 році продав на 8,2% більше свинини

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Агрохолдинг KSG Agro за підсумками 2019 року на 8,2% збільшив обсяги продажів свинини – до 100,1  тис. тонн – проти 93 тис. тонн у 2018 році.

Про це повідомили у компанії.

«На тлі торішніх проблем, пов’язаних зі скороченням поголів’я в результаті вірусу АЧС, в Україні все чіткішим є тренд зростання попиту на якісну свинину від виробників, які, як і наш свинокомплекс, серйозно інвестують у заходи з безпеки, – зазначив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – Обсяги якісної свинини значно менші наявного попиту, тому є всі підстави для збільшення продажів в 2020 році».

За проєктом розвитку свинокомплексу агрохолдинг планує наростити кількість свиноматок до 8,6 тис. голів. «Ми плануємо в 2020 році продовжувати розвивати проєкт, поступово збільшуючи кількість поголів’я та, відповідно, нарощуючи обсяги продажів», – додав Сергій Касьянов.

Наразі проєкт свинокомплексу реалізований на 50% і має близько 60 тис. поголів’я свиней одночасного утримання та 4,5 тис. свиноматок.

Як повідомлялося, на 1 січня 2020 року чисельність свиней в Україні становила 5,73 млн голів – на 4,9% менше, ніж на таку ж дату 2019 року.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!