Тваринництво

KSG Agro з початку війни передав ЗСУ і лікарням 35 тис. кг свинини

Агрохолдинг KSG Agro у партнерстві з Благодійним фондом Сергія Касьянова «Майбутнє» з початку введення воєнного стану надав для потреб ЗСУ та медичних установ Дніпропетровщини 35 тис. кг свинини, виробленої на власних потужностях.

Про це повідомили у компанії.

Постачання свинини відбувається в рамках Меморандуму про співпрацю між БФ «Майбутнє» та Радою оборони Кривого Рога. Ним передбачено загальний обсяг на рівні 40 тис. кг.

У найближчій перспективі агрохолдинг підтримуватиме українську армію й свинячою тушонкою, яку почав виробляти у Дніпрі та Дніпропетровській області. На першому етапі обсяг виробництва складе 8 тис. банок на місяць.

«Аби забезпечити фронт і тил для перемоги якісною продукцією, ми працюємо ще в більшому темпі, ніж раніше, – зазначив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – Адже ми наразі – головний постачальник свинини в Дніпропетровській області. З першого дня працюємо в тісному контакті з військовою адміністрацією і відвантажуємо м’ясо для гуманітарних потреб і для військових – насамперед, у військові частини та лікарні».

Нагадаємо, KSG Agro у І кварталі збільшив поголів’я свиней на 17,6%.