Тваринництво

KSG Agro у І кварталі збільшив поголів’я свиней на 17,6%

KSG Agro у І кварталі збільшив поголів’я свиней на 17,6%

Агрохолдинг KSG Agro у І кварталі 2022 року збільшив поголів’я свиней на 17,6%, як порівняти з аналогічним періодом минулого року – до 54,5 тис. голів.

 Про це повідомили в компанії.

 При цьому кількість приплоду зросла на 28,1% – до 32,3 тис. голів.

«Ми продовжуємо навіть у воєнний час працювати над стратегічною метою – збільшенням свинопоголів’я, – наголосив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – Основними чинниками збільшення поголів’я, зафіксованого за результатами І кварталу, стали оновлення та збільшення свиноматок канадської генетики Genesus на 200 голів, а також підвищення якості кормів, які виробляються на нашому комбікормовому заводі з власної сировини та преміксів світового лідера з виробництва кормів».

За його словами, підвищення ефективності виробництва та збільшення поголів’я в найближчому майбутньому позначиться на зростанні обсягів продажу і надасть можливість продовжувати постійні гуманітарні поставки до ЗСУ та медичних закладів.

«Забезпечення продовольчої безпеки і є нашим внеском в оборону країни та нашу перемогу», – резюмував Сергій Касьянов.

Нагадаємо, в грудні минулого року KSG Agro розпочав реконструкцію другої черги свинокомплексу, зокрема додаткового цеху дорощування та цехів відгодівлі.