Тваринництво

KSG Agro реалізує програму зниження вартості відгодівлі поросят

KSG Agro реалізує програму зниження вартості відгодівлі поросят

На свинокомплексі KSG Agro реалізується програма зниження вартості відгодівлі поросят.

Про це повідомили в агрохолдингу.

У рамках програми введено додатковий поживніший рецепт для пришвидшення зростання, аби зменшити конверсію корму та вартість відгодівлі в цілому.

«Ми провели роботу на ділянці відтворення з метою отримання рівномірних за вагою та статусом здоров’я груп поросят – групи закриваються за 3-4 дні, –  розповів керівник м’ясного напряму KSG Agro Олександр Долженко. – Крім того, для підтримки вилучень у «дорощуванні» придбали додаткові годівниці та організована рідка годівля у перший тиждень після відлучення. Так досягається мета – напоїти поросят й навчити їх цього тижня користуватися звичайними напувалками».

На етапі відгодівлі на свинокомплексі змінили програму годівлі для пришвидшення росту та зменшення конверсії корму, водночас вартість відгодівлі за ціною комбікорму не збільшилася, зауважив Олександр Долженко.

«У результаті маємо позитивний вплив на вартість відгодівлі, яка знизилася до 36 грн/кг», – резюмував він.

Нині на свинокомплексі стартувала вакцинація поросят від цирковірусу, що дало рівномірніше поголів’я з вищим статусом здоров’я.

Також постійно здійснюється моніторинг системи мікроклімату. Наприклад, якщо не створюється необхідний температурний режим, тобто недостатньо опалюється приміщення, то «топлять» кормами: задля обігріву поросята більше споживають комбікормів. Саме тому постійно ретельно підтримується оптимальний температурний режим.

Нагадаємо, KSG Agro планує повністю перейти на канадську генетику свиней до травня 2022 року.