Тваринництво
Головне:
Тваринництво

«Кантерс» розробляє нові препарати для птахоферм і інкубаторів

Компанія «Кантерс» (Нідерланди) розробляє засоби, які допомагають повністю забезпечувати обслуговування систем напування на фермі.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів спеціаліст із експорту «Кантерс Спешл Продактс БВ» Пітер Елдерінг.

«Оскільки всю продукцію нашої компанії дають птиці з питною водою, то чистоті води надається дуже важливе значення», – зазначив він.

Інший продукт, над яким наразі працює компанія, цікавий для інкубаторів і для дезінфекції повітря в ньому.

«Цей препарат буде якісною альтернативою токсичному й небезпечному формаліну, – пояснив Пітер Елдерінг. –  На стадії розроблення перебуває апарат, який забезпечить рівномірне випаровування цього препарату в інкубаторі».

Торік було відкрито новий відділ компанії «Кантерс» – «Кантерс-Технікс», додав він.

«Ми розробили високоякісні дозувальні пристрої – електронні медикатори «Оптимус». Зараз розробляємо новий міксер, який би допомагав рівномірно розподіляти препарати у воді. Це – механічно-електричний пристрій», – розповів Пітер Елдерінг.

Довідка

«Кантерс» спеціалізується на виробництві рідких харчових добавок, що покращують здоров’я тварин і дають змогу зменшити використання антибіотиків у процесі вирощування. Також компанія розробляє, виробляє та постачає мийні та дезінфекційні засоби, папір, що використовують у перші дні відгодівлі курчат, тощо.

Журнали