Тваринництво

«Глобино» змінить назви ковбаси «Московської» та сиру «Російського»

«Глобино» змінить назви ковбаси «Московської» та сиру «Російського»

Група компаній «Глобино» зупинила виробництво ковбаси «Московської» та сиру «Російського» після того, як наразилася на критику назв цієї продукції з боку українців. І ковбасу, і сир перейменують. Підприємства приймають варіанти нових назв.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці ТМ «Глобино».

«Іде критика, що ми випускаємо продукцію під російськими назвами. Так, це правда – у нас є ковбаса «Московська», сир «Російський. Ці назви – згідно з Державним стандартом, що не змінювався з часів Радянського Союзу, – ідеться у дописі. – Ніхто і в найгіршому сні не міг уявити, що буде війна між нами та росією, тому ці назви використовувались донині. Зараз у нас вибір: утилізувати всю продукцію під ворожою назвою або ж забезпечити людей продуктами харчування, нехай і на етикетці якої – ворожа зараз для всіх нас назва. Гадаємо, вибір очевидний».

Наразі працюють всі підприємства «Глобино». Їхня продукція доставляється, куди це можливо, підкреслили у компанії: у торговельні точки, безкоштовно на підтримку української армії, Тероборони міст і всім, хто потребує допомоги: лікарням, волонтерським організаціям тощо.

Як повідомлялося, через обстріли й пожежу на складі під Києвом знищено продукцію МХП.

Нагадаємо, «Оболонь» припинила співпрацю з рф.

Довідка

Глобинський м’ясокомбінат виробляє під ТМ «Глобино» ковбасні і м’ясні вироби, Глобинський маслосирзавод – масло і сир.