Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

«Галекс-Агро» навесні запустить першу чергу нової сучасної ферми

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
«Галекс-Агро» навесні запустить першу чергу нової сучасної ферми

Приватне підприємство «Галекс-Агро» будує в селі Рогачів Баранівського району Житомирської області сучасну ферму на 1,2 тис. голів великої рогатої худоби, в тому числі 600 голів – дійних корів.

Про це AgroTimes повідомив генеральний директор «Галекс-Агро» Олександр Ющенко.

«Перша з двох черг будівництва буде здана у травні 2020 року, – зазначив він. – Там розміщуватимуться саме дійні корови».

За словами Олександра Ющенка, вартість проєкту – 208 млн грн. «На сьогодні вже вкладено 70 млн грн», – уточнив він.

На фермі встановлена американська система видалення гною: зразу відбувається сепарація, тверда фракція йде на компост, рідка – в лагуну і надалі трансформується у рідину для поливу полів. «Це вже працює», – додав гендиректор підприємства.

Ферма будується під розширення молокопереробного заводу «Органік Мілк», який входить до складу «Галекс-Агро».

На фермі утримують корів молочно-м’ясного напряму – сименталів. «Це стабільна порода, яка важлива для органічного виробництва. У нас є корови, які вже мають вісім лактацій», – зауважив Олександр Ющенко. На відгодівлі утримують телиць для відтворення стада і понад 1 тис. бичків.

Як повідомлялося, «Єрчики» будують в Житомирській області сучасну ферму європейського рівня.

Довідка

«Галекс-Агро» спеціалізується на органічному рослинництві та тваринництві. Виробляє органічні крупи, борошно, мед. До складу входить два переробні заводи «Органік Мілк» та «Органік Міт». Вся агропродукція та виробничі потужності сертифіковані «Органік Стандарт».

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!