Тваринництво
Головне:
Тваринництво

До кінця 2021 року китайське поголів’я свиней відновиться на 80%, – USDA

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
До кінця 2021 року китайське поголів’я свиней відновиться на 80%, – USDA

Виробництво свинини і забій свиней у Китаї досягне рекордно низьких показників у 2020 році, оскільки АЧС продовжує впливати на свинарську промисловість країни. Проте, очікується, що цей рік стане найнижчою точкою і, починаючи з 2021 року, поголів’я свиней і свиноматок зростатиме.

Про це пише pig333.

Кількість офіційних випадків АЧС, зареєстрованих у Китаї, значно скоротилося з ІІ кварталу 2020 року. Інвестиції у біобезпеку, заходи з розвитку ланцюжка поставок, до яких у першу чергу вдаються великі свинарські компанії, стали значною мірою ефективними в контролі за поширенням АЧС.

Крім того, урядова підтримка позитивно стимулювала відновлення свинарства, що привело до продовження зростання поголів’я свиноматок і свиней у І півріччі. За прогнозами Міністерства сільського господарства США (USDA), це зростання триватиме і в 2021 році.

Так, прогнозується, що поголів’я свиноматок на початок 2021 року складе 31 млн голів, а поголів’я свиней на кінець 2021 року – 370 млн голів, що еквівалентно 80% рівня, що існував до АЧС.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ