Тваринництво

Для обігріву пташника найкраще використовувати ребристі труби

Система опалення у пташнику має оптимально, рівномірно розподіляти тепло та забезпечувати однакову температуру. Також необхідне змішування холодного повітря, яке потрапляє у приміщення, з теплим.

Найкращим варіантом для опалення господарства є системи на гарячій воді, пише журнал «Наше птахівництво».

Труби системи опалення мають бути виконані з якісної оцинкованої сталі. Добре рішення, коли конструкція труб передбачає велику кількість векторів, що значно покращує їхню тепловіддачу.

Для з’єднань краще використовувати швидкознімні герметичні хомути, що суттєво спрощують процес монтажу, як порівняти зі спіральним з’єднанням.

Для обігріву приміщень ферми краще вибирати ребристі труби. Їх потрібно монтувати набагато менше, ніж звичайних пласких, для забезпечення тієї ж кількості тепла. Завдяки конструкції ребристих труб їхня тепловіддача на метр довжини набагато більша, ніж у звичайних.

Ребристі труби монтують уздовж усього приміщення ферми під припливними клапанами, завдяки чому холодне повітря нагрівається до того, як потрапить у зону утримання тварин. При цьому ребристі труби швидше підвищують температуру в приміщенні.

Як повідомлялося, на опаленні пташника можна заощаджувати до 20%.