Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Азія стане у 2020 році рушієм зростання ринку курятини

AgroPortal
Джерело:
AgroPortal
Поділитись:
Азія стане у 2020 році рушієм зростання ринку курятини

Rabobank дав оптимістичний прогноз щодо розвитку ринку птиці на 2020 рік. Очікується посилення торговельних потоків до Азії для поставок на ринки, де була виявлена африканська чума свиней (АЧС).

Про це пише Fleischwirtschaft.

«У 2020 році АЧС стимулюватиме зростання попиту на курку в Азії, – зазначив старший світовий фахівець з тваринних білків Нан-Дірк Малдер. – Це допоможе заповнити прогалину на місцевих білкових ринках, які зачепила АЧС, але також викликає побоювання з приводу майбутнього надлишкової пропозиції. Ймовірно, це призведе до волатильності місцевих цін у 2020 році».

 
Світовий ринок курятини наступного року буде нестабільним. Очікується, що ціни на м’ясо темного курчати залишаться на середньому або високому рівні, але з більшою волатильністю.

Це буде пов’язано зі зростанням пропозиції на ринках, постраждалих від АЧС (Китай, В’єтнам, Південна Корея і Філіппіни), збільшенням доступності темного м’яса після виходу України і Росії на світовий ринок м’яса птиці та відновленням експорту курки з США до Китаю.

Крім того, на ситуацію можуть вплинути майбутній Brexit, ризик грипу птиці, нестабільність цін на корми і потенційні збої в торгівлі.

Найуспішнішими ринками курятини в 2020 році будуть Китай, який, як очікується, відчуватиме дефіцит м’яса в найближчі чотири-п’ять років, і Мексика, де також залишиться дефіцит після спалахів пташиного грипу на початку 2019 року.

США, ЄС і Росія побачать поліпшення розвитку сектора, якщо пропозиція залишиться збалансованою.

Нагадаємо, протягом дев’яти місяців 2019 року агрохолдинг МХП збільшив експорт курятини на 26%, як порівняти з січнем-вереснем 2018 року.

Джерело:
AgroPortal
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!