Тваринництво

A’spik Group введе в експлуатацію третій молочний комплекс

A’spik Group введе в експлуатацію третій молочний комплекс

Цього року група компаній A’spik Group поповниться третім молочним господарством. У селі Іршики (Старокостянтинівський район Хмельницької області) розпочне роботу новий комплекс – ТОВ «Агро Еко Мілк», розрахований на 600 голів.

Про це повідомили у компанії.

Водночас планується підвищити ефективність наявних молочних підприємств групи, які у 2019 році принесли 15,3 тис. тонн молока.

Такий результат забезпечили дві ферми: ТОВ «СГП ім. Воловікова (Рівненська область) та СФГ «Кузьминці» (Хмельницька область).

Середній надій на першому підприємстві торік склав 35 тонн на добу, а на другому – 7 тонн на добу. Дійне поголів’я у господарствах налічує відповідно 1600 і 270 корів.

«Головним нашим минулорічним здобутком є збільшення середнього надою у СФГ «Кузьминці», – зазначив перший заступник генерального директора A’spik Group Віталій Смілянець. – Якщо на початку 2019 року він становив 6 тонн на добу, то зараз – 7 тонн».

За його словами, всі ферми корпорації обладнані сучасними автоматизованими молокопроводами, які забезпечують високу продуктивність роботи, однак постійно триває робота над впровадженням нових шляхів збільшення ефективності.

«Так, у найближчій перспективі плануємо довести середній надій у СГП ім. Воловікова до 40 тонн на день, – наголосив Віталій Смілянець. – Ба більше, новий комплекс у селі Іршики відповідатиме найсучаснішим європейським стандартам у галузі».

Сьогодні 80% молока, виробленого на фермах корпорації, – екстраґатунку, по 10% припадає на вищи і перший ґатунки.

Як повідомлялося, «Галекс-Агро» навесні запустить першу чергу нової сучасної ферми.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!