Техніка

Власника Väderstad нагородили золотою медаллю KSLA

Крістер Старк

Один із власників Väderstad та менеджер з інновацій у компанії Крістер Старк нагороджений золотою медаллю Шведської Королівської академії сільського та лісного господарства, KSLA.

Про це повідомляє прес-служба Väderstad.

Крістер Старк нагороджений золотою медаллю, яку щорічно вручають людям за «видатну роботу в галузі інтересів академії».

«За його далекоглядну роботу та зусилля покращити життя фермеру шляхом розробки сільськогосподарської техніки, яка значно покращує умови ведення сільського господарства. Інноваційні та сучасні машини сприяли зміні погляду щодо обробітку ґрунту та сівби на користь фермерів у всьому світі», прокоментували присуджену нагороду журі.

Батько Крістера, засновник Väderstad Руне Старк, також був нагороджений премією Королівської академії сільського та лісного господарства ще в 1993 році. Тоді він отримав нагороду AW Bergsten за «успішну роботу з конструювання та розробки механічного обладнання для здійснення сільськогосподарських операцій як в Швеції, так і за її межами».

Крістер Старк отримає свою золоту медаль під час церемонії нагородження в Стокгольмській ратуші 28 січня 2022 року. Її вручить Король Швеції Карл XVI Густав.

Нагадаємо, Väderstad представив інноваційну посівну машину Proceed.