Техніка

Väderstad забезпечує населення України генераторами

Шведська компанія Väderstad звернула увагу на проблемну нині тему забезпечення об’єктів критичної інфраструктури України електроенергією й надає відчутну допомогу населенню.

Про це розповідає менеджер із маркетингу ТОВ «Ведерстад» Ольга Васькевич, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Ви навіть уявити собі не можете – по всій Швеції сьогодні важко придбати рідиннопаливний генератор чи світлодіодний ліхтар. Завдяки перепостам у соцмережах було кинуто заклик від від голови правління компанії Väderstad Крістера Старка – пожертвувати електрогенератори для України. І шведи відгукнулися на нього дуже активно. Зрозуміло, що вживані генератори потрапляють до шведського заводу в різному стані, тому запущено програму з їх ремонту та відновлення», – розповідає Ольга Васькевич.

Так, один потужний генератор 360 кВт, який надало шведське фермерське господарство, вагою 4 т, нещодавно отримала велика обласна лікарня. На черзі ще один величезний електрогенератор 420 кВт, що надає Väderstad AB, також для медичного закладу. І це крім десятків електростанцій меншої потужності, що допомагають рятувати життя людей у різних куточках України.

Väderstad AB займається також цільовим придбанням нових електрогенераторів, які спрямовують для забезпечення електроживлення цивільного населення. Наприклад, генератор від шведської компанії отримало майже повністю зруйноване село Загальці поблизу Бучі.

Нагадаємо, у Väderstad розповіли про особливості шведських пічок для ЗСУ.