Техніка
Головне:
Техніка

Väderstad відкрила лабораторію для випробування гідравлічних систем

Väderstad продовжує інвестувати значні кошти у дослідження та розробку. Так, у березні 2021 року у Väderstad відкрилась нова лабораторія для випробування гідравліки та інших компонентів.

Про це повідомляє прес-служба компанії Väderstad.

«У 2016 році компанія відкрила лабораторію з випробування висівних систем, в якій моделюються різні польові умови. Зараз Väderstad робить наступний крок, відкривши лабораторію площею 350 м2 для випробування компонентів. Вона розташовується на двох поверхах і має ряд тестувальних цехів, лабораторію з випробування гідравлічних систем та майстерню», – повідомляють у компанії.

Також зауважують, що лабораторія буде зосереджена не тільки на гідравліці. Вже сьогодні в ній проводяться випробування інновацій та вдосконалення інших продуктів компанії.

«Наша можливість проектування та тестування помітно зросла за останній рік і наразі ми в пошуках колег у цьому напрямку, а також у сфері аналізу методом скінченних елементів (FEA)», – зазначає менеджер випробувального центру Väderstad Мікаель Альбрехт.

Нагадаємо, компанія Väderstad на початку літа випустить найбільшу сівалку Tempo. Раніше повідомлялося, система підрахунку насіння Väderstad оптимізує продуктивність землеробства.

Журнали