Техніка
Головне:
Техніка

Компанія Väderstad на початку літа випустить найбільшу сівалку Tempo

На минулому тижні компанія Väderstad випустила із заводу тисячну сівалку Tempo L. Також на початку літа планують запустити виробництво нової моделі сівалки Tempo із ще більшою кількістю висівних секцій.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Сівалка Tempo L була запущена у виробництво в 2017 році й отримала великий успіх, зокрема, у тому ж році встановила світовий рекорд по сівбі в Угорщині – 502 га кукурудзи за 24 год зі швидкістю понад 20 км/год  

«Завдяки запатентованій технології PowerShoot, сівалка Tempo забезпечує неперевершену точність як по відстані між кожним зерном, так і по глибині загортання насіння. Väderstad виробляє в цілому близько 5 500 одиниць техніки на рік. Наразі Tempo L випускається з 8-24 висівними секціями», – йдеться в повідомленні.

Утім, відзначають, що з червня 2021 року у виробництво вводиться нова модель Tempo L 32. Це буде найбільша сівалка Tempo з 32 висівними секціями та робочою шириною 12 метрів.

Нагадаємо, Väderstad випустив нові долота для культиваторів. Раніше повідомлялося, система підрахунку насіння Väderstad оптимізує продуктивність землеробства.

Журнали