Техніка

Універсальний культиватор Vector ефективно працює в усіх регіонах України

Стерньові культиватори застосовують для виконання широкого спектра завдань – від мілкого лущення стерні й основного обробітку ґрунту до передпосівної підготовки полів. Деякі моделі з огляду на солідну максимальну глибину обробітку навіть можуть працювати як глибокорозпушувачі. Серед таких агрегатів – уже добре відомий на ринку України стерньовий культиватор KÖCKERLING Vector.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Цю модель широко застосовують практично в усіх ґрунтово-кліматичних зонах нашої країни, як на полях Львівщини, так і в степових регіонах на Сході: і там, і там KÖCKERLING Vector успішно виконував діаметрально протилежні польові завдання – збереження та подолання перезволоження ґрунту.

Універсалізм KÖCKERLING Vector полягає передусім у широкому спектрі робочих органів і водночас простих налаштувань. Тут не потрібно в разі зміни завдання витрачати дорогоцінний час і кликати сервісних інженерів. Конструкція культиватора дає змогу швидко та зручно змінювати лапи та глибину обробітку практично самотужки. За останнє відповідає блок регулювання глибини Easy-Shift, що розміщено в кабіні трактора. Це дає змогу безступенево здійснити регулювання, не зупиняючи машини та не виходячи назовні. За руху важеля гідравліки передні опорні колеса змінюють свою позицію. Зміна позиції передається на подвійний STS-коток. Таким чином, весь культиватор підіймається чи опускається точно паралельно до землі.

На ринку України представлено три основні модифікації KÖCKERLING Vector із різною шириною захвату – 4,6 (6,2) м, 5,7 (8) м та 7 (9) м. До базової ширини агрегата можна зручно прикріпити додаткові секції, що істотно збільшує продуктивність обробітку ґрунту.

Нагадаємо, культиватор Vector працює без забивань за великої кількості решток.