Техніка

Культиватор Vector працює без забивань за великої кількості решток, - досвід  

Культиватор KÖCKERLING Vector

Підприємство «МЕТАГРО» на 8,5 тис. га у Рівненській і Волинській областях вирощує широкий спектр зернових, технічних і кормових культур. У господарстві намагаються дбайливо ставитись до землі, використовуючи науково обґрунтовану сівозміну, органічні добрива, захист ґрунтів від ерозії й інші важливі підходи. Саме тому для обробітку обрали культиватор KÖCKERLING Vector із системою внесення мінеральних добрив BOXER.

Про це розповідає директор із виробництва ТзОВ «МЕТАГРО» Михайло Гринишин, пише журнал The Ukrainian Farmer

Завдяки широкому вибору робочих органів Vector можна використовувати для проведення різних операцій.

У господарстві «МЕТАГРО» знаряддя застосовують переважно для основного обробітку ґрунту. Після збирання врожаю пшениці відразу після комбайна KÖCKERLING Vector обробляє стерню на глибину 5-8 см, цим самим забезпечується збереження вологи в ґрунті, та здійснюється провокація проростання падалиці. Після збирання кукурудзи з допомогою KÖCKERLING Vector та системи BOXER одночасно з обробітком ґрунту закладають добриво на глибину 15-20 см.

«Культиватор KÖCKERLING Vector добре вирівнює поверхню поля, чого не могли досягнути іншими агрегатами. Завдяки великому кліренсу в 85 см Vector працює без забивання на полях із великою кількістю рослинних решток і на вологому ґрунті, а коток STS, що має ефект самоочищення, забезпечує оптимальне зворотне ущільнення обробленого ґрунту. Після обробки ґрунту культиватором KÖCKERLING Vector ми отримуємо рівномірно розподілені рослинні рештки з ґрунтом по всій робочій глибині, що призводить до посилення діяльності мікроорганізмів, а надалі поліпшується структура ґрунту», – відзначає Михайло Гринишин.

Нагадаємо, культиватор Allrounder profiline, що добре підходить для другої обробки по стерні.