Техніка

Український виробник презентував на Agritechnica-2023 універсальну сівалку прямого висіву

Український виробник презентував на Agritechnica-2023 універсальну сівалку прямого висіву

Український виробник сільгосптехніки Avers-Agro презентував на виставці Agritechnica-2023 нову універсальну сівалку прямого висіву MULTISEM, що підходить для сівби практично всіх культур.

Про це кореспонденту AgroTimes розповів власник компанії Тимур Шарабідзе на виставці в Ганновері.

«Сівалка MULTISEM дає можливість сіяти всі культури на полі за ресурсоощадною технологією. Це по суті оптимізація для фермера, тому що він купує один агрегат і не мусить купувати декілька, щоб впроваджувати», – зазначив Тимур Шарабідзе.

Важливо, що вона підходить і для переходу від мінімального обробітку до no-till, тобто задовольнить фермера і на перехідному етапі, і тоді, коли вже фермер буде працювати за «нульовою» технологією.

Сівалка надійшла до продажу у травні цього року. На сьогодні один агрегат уже працює в Україні і ще 6 – у Європі.

«Цією сівалкою можна сіяти траву (а це дуже дрібне насіння), гірчицю, всі покривні культури, ріпак, пшеницю, сою. А нова опція – можливість сіяти ще й кукурудзу.  Сівалка потребує трактора невеликої потужності – від 90 к.с. Ми орієнтуємося на малих фермерів, щоб вони могли переходити на нульову технологію без потреби купувати дорогий трактор», – додав Тимур Шарабідзе.

Нагадаємо, цьогоріч Україна вперше представила власний Національний павільйон на виставці Agritechnica. Свою техніку та обладнання в межах павільйону презентували 18 виробників, а всього у виставці взяли участь аж 33 українські компанії.