Техніка
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Техніка

У США затребувані старі трактори

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Все більша кількість фермерів у США віддають перевагу старому трактору новому. Інвестиція набагато нижча, і трактори легко виправдовують її.

Про це повідомляє Mechaman.

Старі трактори 1970-х та 1980-х користуються великим попитом на аукціонах ферм – і не тому, що вони є антикваріатом. 

Грег Петерсон, також відомий як Machinery Pete, характеризує трактори того періоду як куленепробивні. «Трактори працюють безперебійно протягом 15 тис. годин, і якщо щось зламається, ви часто можете самостійно відремонтувати його».

Минулого року аукціонна компанія Небраски BigIron Auctions продала 27 John Deere 4440 – модель, яку американський виробник тракторів будував з 1977 по 1982 рік. Ціни коливаються від $18 тис до $60 тис за John Deere 4640 з менш ніж 1000 мотогодин. 

Це набагато менше, порівняно з новим трактором такої ж потужності.

Багато покупців оснащують свою покупку сучасним GPS-пілотом.

Читайте також: В Америку по комбайн

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!