Техніка
Головне:
Техніка

У «Перемога» внесли ґрунтовий кондиціонер посівним комплексом PARTNER

Посівний комплекс PARTNER

У господарстві «Перемога», що на Київщині, внесли ґрунтовий кондиціонер для накопичення вологи посівним комплексом вітчизняного виробника PARTNER.

Про це AgroTimes розповів директор СТОВ «Перемога» Микола Малієнко (Київська обл).

«Ми обрали ґрунтовий кондиціонер Зеба. Особливість застосування цього препарату в тому, що його треба заробити в ґрунт глибше, ніж насіння, на мінімум 2, а то й 10 см. Для цього ми використовуємо посівний комплекс PARTNER, що рівномірно розподіляє насіння та добрива під ґрунтом по всьому полю за допомогою лап. Після цього вже іншими сівалками ми сіяли кукурудзу та соняшник», – зазначає директор господарства.

Зеба утримує вологу у вигляді гелеподібної маси, має слабкий водневий зв’язок та «запасає» вологу в ґрунті як губка. Таким чином розраховують, що рослини будуть використовувати накопичену вологу та краще рости.

«Ми внесли кондиціонер майже під всі культури. Також одночасно з ґрунтовим кондиціонером вносили добрива, потім прикочували обов’язково, а далі вже сіяли», – додає Микола Малієнко.

Нагадаємо, посівний комплекс PARTNER рівномірно розподіляє насіння по полю. Раніше повідомлялося, ґрунтовий кондиціонер посприяв підвищенню врожайності в умовах посухи.

Журнали