Агрономія
Головне:
Агрономія

Господарство «Перемога» найвищі врожаї отримує за відвального ґрунтообробітку

У господарстві «Перемога» на Київщині розпочали весняну посівну кампанію. Підприємство працює за класичною технологією ґрунтообробітку та відзначає її ефективність.

Про це AgroTimes розповів директор СТОВ «Перемога» Микола Малієнко (Київська обл).

«Ми швидко завершили весняну сівбу, зокрема, висіяли овес, тверду та м’яку яру пшеницю, яру полбу, горох та ячмінь. Цього разу ми закривали вологу та паралельно сіяли. Закриття вологи робили важкими боронами. Так ми досягаємо збереження вологи на полі», – зазначає директор господарства.

Для зберігання та накопичення вологи в господарстві використовують компактори від Farmet та Bednar. Разом з тим ними здійснюють культивацію на глибину посіву та формування посівного ложа.

«Працюємо на класичній технології обробітку. Ми проводили досліди та експерименти щодо застосування елементів інших технологій і дійшли висновку, що на відвальному обробітку ґрунту отримуємо більший урожай, ніж на безвідвальному. Тому від оранки не відмовляємось. До того ж поки вологи у нас вистачає. За рік випадає близько 500-550 мм опадів», – додає Микола Малієнко.

Нагадаємо, у ФГ «Богатирівське» назвали переваги класичної технології ґрунтообробітку на Сумщині.

Журнали