Техніка
Головне:
Техніка

Посівний комплекс PARTNER рівномірно розподіляє насіння по полю, - досвід

Посівний комплекс PARTNER від вітчизняного виробника відзначається універсальністю та способом висіву. Зокрема, він хаотично, але рівномірно розподіляє насіння по полю, що сприяє кращому розвитку культур.

Про це AgroTimes розповів директор СТОВ «Перемога» Микола Малієнко (Київська обл).

«Маємо посівний комплекс PARTNER вітчизняного виробництва. Особливість його в тому, що він забезпечує підґрунтовий розкидний спосіб висіву. Там є лапи, під які загортається насіння чи добрива, а потім розподіляється по всій площі живлення. Агрегат обладнаний пневматичним висівним апаратом, але насіння розміщується не рядками, як зазвичай, а хаотично, по всій поверхні», – зазначає директор господарства.

Таким чином, за його словами, середня відстань між рослинами буде більш оптимальна для живлення, ніж за звичайного розподілу насіння рядками. Кожна насінина матиме більш рівні відстані в усі сторони до інших насінин, що сприятиме кращому росту та розвитку культур.

«Агрегатом PARTNER ми користуємось вже чотири роки. Він висіває всі культури, навіть ріпак. Але цим комплексом ми здебільшого сіємо горох. Або ж перед посівом вносимо під ґрунт добрива, а потім сіємо вже іншими сівалками», – додає Микола Малієнко.

Нагадаємо, господарство «Перемога» найвищі врожаї отримує за відвального ґрунтообробітку. Раніше повідомлялося, як оцінити якість роботи сівалки для просапних культур.

Журнали