Техніка
Головне:
Техніка

Valtra представила найпотужніший у лінійці, маневровий трактор Т255

Трактор Valtra Т255

У Valtra під час святкування 70-річного ювілею презентували новинку – трактор Т255. Він відзначається потужністю, високою маневровістю, зручністю та комфортом у використанні.

Про це повідомили в ході конференції Valtra Media Event.

Новий Т255 є найбільш потужним у серії з семи моделей. Номінальна потужність нового трактора становить 235 к. с., але за форсування вона сягає 271 к. с.

«У серії Т доступні 4 різні версії: дві з механічною гідравлічною системо HiTech і Active та дві з нашим неперевершеним підлокітником Smart Touch — Versu i Direct. У Direct наша власна безступінчаста коробка передач. Versu поєднує чудову трансмісію Powershift, характерну для моделей Active, та підлокітник Smart Touch з можливістю управління, схожого до автоматичної коробки передач», – зазначає фахівець з технологічних продуктів Valtra Йохан Гротел.

Разом з тим відзначають денні ходові вогні, які видно за 2 км. Їх можна використовувати під час руху по дорозі, адже вони мають усі офіційні дозволи. Так, оператор матиме гарну видимість за будь-яких умов.

«Т255, як і всі найбільші моделі, обладнали легендарним двигуном AGCO Power на 7,4 л що дає крутний момент і необхідну потужність для виконання дуже важких робіт. У Т145 і Т155 стоять такі ж продуктивні двигуни на 6,6 л. А Т175 – це наша еко-модель, у якій можна отримати максимальну тяглову силу за всього лише 1200 об/хв, що дуже актуально під час обробітку ґрунту. Разом з тим у кабіні буде ще тихіше, а витрати пального будуть нижчі», – додає фахівець.

Також, зауважують, що трактор Т255 здатен виконувати важку роботу, зберігаючи високу маневровість (радіус повороту трактора – 5,25 м).

Нагадаємо, Valtra представила новий, найбільший у серії, трактор N175.

Трактор Valtra серії Т

Журнали