Техніка
Головне:
Техніка

Трактори New Holland T8 GENESIS адаптовані до потреб кожного фермера

Трактор New Holland T8 GENESIS

Компанія New Holland Agriculture розпочала продаж нового трактора серії T8 GENESIS із технологією Precision Land Management (PLM) – інтуїтивно зрозумілою платформою точного землеробства New Holland. Вона пропонує клієнтам і дилерам новий рівень використання та керування машинами.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Нове покоління T8 GENESIS з PLM Intelligence може адаптуватися до унікальних потреб кожного фермера завдяки новим функціям, починаючи від удосконаленого зв’язку між операторами, транспортними засобами та дилерами до налаштованих елементів керування, покращеної видимості та підвищеного комфорту.

Компанія New Holland збільшила ступінь інтеграції порталу MyNew Holland із різними інтернет-ресурсами для підтримання своїх клієнтів і дилерів. Оновлений портал та новий додаток MyNew Holland забезпечують цілодобовий доступ до сервісної підтримки та величезний масив інформації та послуг, які допоможуть користувачу максимізувати продуктивність свого обладнання й ефективно вести сільське господарство.

«Розумне обладнання приєднується до офісу фермера, а тепер з ISOBUS Class III можна ще краще використовувати трактор і знаряддя. Ми переробили кабіну, дослухаючись до наших клієнтів як у Європі, так і за її межами. Значною мірою цьому допомагають новий підлокітник SideWinder Ultra та 12-дюймовий дисплей IntelliView», – зазначає Шон Леннон, віце-президент New Holland по ринку Європи.

Нагадаємо, NEW HOLLAND оновив веб-платформу MyPLM Connect Farm. Раніше повідомлялося, New Holland оновив трактори серії T6.

Журнали