Техніка
Головне:
Техніка

Перші метанові трактори New Holland продасть вже цього року

Перші метанові трактори New Holland продасть вже цього року

Компанія New Holland до кінця цього року планує поставити перші трактори серії T6.180 на метані. Після того запропонують метанові двигуни й для садових тракторів.

Про це повідомляє Agrartechnik.

Про це комманда менеджерів New Holland на чолі з президентом бренду Карло Ламбро оголосили на віртуальній медіаконференції. 

Метановий трактор, створений на базі моделі New Holland T6.180, пройшов остаточні випробування та буде запущений у виробництво невеликою серією для клієнтів у Франції, Німеччині, Італії, Великобританії та країнах Бенілюксу. 

До кінця 2021 року цей трактор буде доступний для клієнтів по всьому світу. 

Метановий трактор також буде представлений вузькими гусеничними моделями для садівництва, створеними на базі New Holland TK. Садовий метановий трактор буде обладнаний двигуном FPT F28, який працюватиме на біометані.

Нагадаємо, трактор на метані був розроблений компанією New Holland для вирішення проблеми зростання ціни палива. Біогазові установки вже не є рідкістю для багатьох фермерів, тому трактори можуть забезпечуватися паливом власного виробництва. Друге покоління Methane Power забезпечує економію палива від 20% до 40% в порівнянні з традиційними видами палива і на 80% менше токсичність вихлопу.

Читайте також: New Holland випустив трактор, який працює на біогазі