Техніка

Трактор New Holland T7HD змінює прискорення силою натиску на джойстик

New Holland T7HD

Трактор New Holland T7HD з системою PLM Intelligence™ оснащено абсолютно новою кабіною: з попередньої використовуються лише 2% деталей. Разом з тим вона встановлює новий рекорд, як найтихіша у галузі, маючи рівень шуму всього 66 дБА.

Про це повідомляє New Holland Agriculture на своїй Фейсбук-сторінці.

Виробник пропонує широкий вибір сидінь з різними рівнями технологічності. Сидіння Auto Comfort™, наприклад,  оснащується системами вентиляції з відведенням вологи й багатоступеневим підігрівом.

«Система вентиляції підвищеної продуктивності може подавати до 650 м³ повітря за хвилину для миттєвого охолодження кабіни, а наявність 5 зони обдуву дозволяє спрямувати потоки повітря навколо оператора найкомфортнішим для нього чином. Ця система керується з підлокітника або монітора IntelliView™ 12», – йдеться в публікації.

Дисплей з надвисокою чіткістю зображення може встановлюватися як на бічну консоль InfoView™, так і на рульове колесо CentreView™ та забезпечує безперешкодну оглядовість. Вся ключова інформація про трактор завжди знаходиться чітко перед оператором.

«Швидкість трактора змінюється відповідно до прикладеного оператором зусилля на джойстик CommandGrip. Ба більше, залежно від сили натиску на джойстик змінюється прискорення трактора. Після набору трактором заданої швидкості, джойстик CommandGrip повертається в найергономічніше положення. Також на ньому встановлені кнопки керування розворотом, автоматичним водінням, гідровиводами, триточковою навіскою та аварійною зупинкою», – відзначає виробник.

Нагадаємо, трактор New Holland T7HD обладнали інноваційною системою освітлення.