Техніка
Головне:
Техніка

Аграрії можуть придбати дрони за програмою «UKRAVIT Finance»

Аграрії можуть отримати кошти на придбання дронів за програмою «UKRAVIT Finance»

Компанія «UKRAVIT» спільно з OTP Bank оновила програму «UKRAVIT Finance», і тепер аграрії мають можливість одержати кошти на придбання дронів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Сучасне агровиробництво вимагає дедалі більше новітніх ресурсів, – відзначив CЕO «UKRAVIT» Олександр Ільїн. – І наше спільне з партнерами завдання – забезпечити аграріям лояльні та комфортні умови для їх придбання».

OTP Bank одним із перших приєднався до «UKRAVIT Finance», надаючи фінансування під заставу аграрних розписок.

«Влітку цього року ми розширили можливості програми на фінансування дронів. Перевагою цієї пропозиції є відсутність необхідності оформлювати дрони у заставу та страхувати їх, фінансування надається під заставу аграрних розписок, а в сумі до 3 млн грн – взагалі без застави», – зазначив керівник ОТП Агро Фабрики Іван Єрко.

Новими умовами вже встигло скористатися господарство «Перлина Турії»:

«З компанією «UKRAVIT» ми співпрацюємо вже не перший рік, зокрема, користувалися й фінансовою програмою «UKRAVIT Finance». А цього року придбали з її допомогою ще й дрони. Десь 5 років тому я почав досліджувати питання, як менше топтати поля з ріпаком. І, вивчивши американський досвід, дійшов висновку, що найкращий вихід із ситуації – проводити обробки за допомогою дронів. Уже спробували вносити таким чином фунгіциди та десиканти, і результатом задоволені», – розповідає засновник ФГ «Перлина Турії» Володимир Яренчук.

Нагадаємо, внесення ЗЗР дронами економить ресурси.

Журнали