Техніка

Kernel створює навчальну платформу разом із Центром підготовки операторів БПЛА

Kernel створює навчальну платформу разом із Центром підготовки операторів БПЛА

Разом із Центром підготовки операторів БПЛА «Крук» фахівці компанії Kernel створюють навчальну платформу та допомагатимуть ветеранам війни та їхнім родинам з адаптацією, психологічною підтримкою та поверненням до професійного життя. Підписано Меморандум про співпрацю.

Про це повідомляє пресслужба агрохолдингу.

Так, в Україні очікується близько 4 млн військових ветеранів Сил оборони, яким знадобиться допомога в реінтеграції та працевлаштуванні після повернення з фронту.

«Ми продовжуємо роботу над проєктом з адаптації ветеранів, який передбачає комплексний підхід до реінтеграції військових. Вже адаптуємо та створюємо нові робочі місця, надаємо організаційну, медичну підтримку ветеранам та членам родин. І ми масштабуємо нашу роботу з ветеранами. Об’єднуючи зусилля з організаціями та компаніями, які діють у цьому напрямі, хочемо напрацьовувати спільну експертизу з адаптації ветеранів та осіб з інвалідністю. І ми готові ділитись досвідом як всередині агрогалузі, так і з іншими бізнесами, щоб ринок праці був готовий до викликів у масштабах всієї України», – йдеться у повідомленні джерела.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Kernel передав чергову партію техніки для ЗСУ.