Техніка
Головне:
Техніка

Sulky обладнав розкидачі добрив функцією, що зменшує знесення гранул вітром

Розкидач добрив Sulky

Французький виробник Sulky розробив для своїх розкидачів добрив нову функцію Speed ​​Control, яка автоматично регулює схему розкидання добрив за високої швидкості руху машини та з посиленням вітру.

Про це повідомляє Тrekkeronline.

Sulky вирішує проблему впливу вітру за допомогою нової функції Speed ​​Control, яка буде доступна на розкидачах добрив X40 і X50 цієї осені.

Ці розкидачі добрив мають регульовані випускні отвори, які визначають точку падіння добрива на розподільному диску. Sulky також використовує цю технологію для розподілу добрив за ділянками з 12-ма секціями. Із застосуванням Speed ​​Control гранули добрив зі збільшенням швидкості краще потрапляють в центр диска. Потім лопать передає більше енергії гранулам, щоб вони поширювалися далі. Таким чином, «звуження робочої ширини», що створюється посиленням попутного вітру, автоматично компенсується «розширенням» траєкторії розподілу.

За словами виробника, нова функція особливо актуальна за великої ширини розкидання, наприклад, 33 м або навіть 50 м. Тепер гранули добрив не розлітатимуться далі, ніж це потрібно.

Розкидачі з новою опцією мають регульовані випускні отвори, які визначають точку падіння добрив на розподільному диску.

Нагадаємо, французька компанія Sulky випустить стерньовий культиватор із зубами. Раніше повідомлялося, Sulky показав нову сівалку із бункером на три відсіки.