Техніка
Головне:
Техніка

Французька компанія Sulky випустить стерньовий культиватор із зубами

Французька компанія Sulky Burel, об’єднавши свої бренди в рамках підрозділу Burel Solutions, здійснює промислову реорганізацію з метою розробки нових ґрунтообробних знарядь, зокрема, стерньового культиватора із зубами.

Про це повідомляє FARM Connexion.

Через рік після випуску дискової борони Methys, розробленої власними силами, Sky Agriculture підтверджує, що незабаром на ринок вийде нова машина із шириною захвату 12 м.

«Ми націлені не тільки на французький ринок, а й на експорт», – коментує Девід Гай, керівник підрозділу з маркетингу та стратегії продажів різних брендів групи (включаючи Sulky, Sky Agriculture, Sirtec-Prolog).

Так, компанія Sulky планує побудувати нове виробниче підприємство площею близько 2 га. Проект передбачає інвестиції розміром у € 5 млн та два етапи будівництва: 1200 м² — у 2022 р. та 1600 м² — у 2023 р., щоб запропонувати клієнтам технічний центр, а також можливість розміщення нових продуктів. Зокрема, йдеться про стерньовий культиватор Methys та новий агрегат для просапування.

«Остаточна заборона на гліфосат змушує нас шукати механічні рішення для боротьби з бур’янами. Наразі ми працюємо над стерньовим культиватором», – додає Девід Гай.

Нагадаємо, Sulky показав нову сівалку із бункером на три відсіки. Раніше повідомлялося, імпортні культиватори мають кращу гідравліку.

Журнали