Техніка

Сівалка Väderstad Tempo L 24 дозволяє економити ресурси

Сівалка Väderstad Tempo L 24

Сівалка Väderstad Tempo L 24 суттєво знижує витрати господарства завдяки автоматичному вимкненню сошників і достатній продуктивності.

Про це розповідає головний агроном Київського регіону компанії «Галс Агро» Микола Пільганчук, пише журнал The Ukrainian Farmer.

На полях підприємства сівалка працює з трактором John Deere потужністю 340 к. с. Швидкість сівби для буряку становить 12 км/год, соняшнику – 14, кукурудзи – 16-18 км/год.

«Агрегат фіксує прохід кожної насінини крізь сошник, тож у кінці роботи агроном бачить, скільки насінин було посіяно на тому або іншому полі. Автоматичне вимкнення сошників на перекриттях дало економію насіння в межах 2,5 млн грн тільки за один весняний сезон. За сприятливих умов протягом доби встагали засіяти 220 га цукрового буряку. Середній показник продуктивності становив 200 га на добу. З кукурудзою продуктивність дещо вища завдяки швидкості й становить 250 га на добу. Наробіток першого сезону – більше як 3000 га – більше не встигли через особливості цьогорічної погоди у весняний період», – зазначає головний агроном.

Нагадаємо, сівалка Väderstad Tempo L16 допоможе відсіятись у найкоротші терміни.